Disclaimtjederij: VOL = VOL!
LET OP: We zijn vandaag met ruim drieduizend Pé & Rinusvrienden bij elkaar, en in de Grote Zaal passen er, ook als we er zoveel mogelijk in proberen te persen, hooguit een kleine tweeduizend.
We begrijpen dat je, ondanks het overweldigende aanbod van geweldige acts gedurende de hele dag, om half elf ‘s avonds dan toch ook nog graag bij het slotconcert van Pé & Rinus zelf zult willen zijn, maar je begrijpt hopelijk ook, dat niet iedere Feestjeganger daar op dat moment nog in kan. Dat is jammer.
MAAR: we gaan proberen het echt iedereen zoveel mogelijk naar de zin te maken. Pas je niet meer in de Grote Zaal? Geen nood: in de Kleine Zaal is het vanaf 22.00 uur ook al dik feest, onder leiding van de Rooie Jager. Met ook daar speciale gasten, en: ook Pé & Rinus!
Ja hoe dat allemaal mogelijk is, dat moet je zelf maar komen ondervinden…
- En na half één zien we elkaar sowieso op de Afterparty met The Outtakes!